15.06.2024

Kayseri protokolü, 19 Mayıs etkinliklerinde kurulan standlarını ziyaret etti


  • 19.05.2024
-VİDEOLU HABER-
KAYSERİ (1HA) - Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Haldun Taşan, il Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve il, ilçe protokolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde gerçekleşen kutlamalar sonrası kurulan standları ziyaret etti.

Kayseri Valiliği öncülüğünde düzenlenen, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve ERVA Spor Okulları’nın da yer aldığı Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına, Vali Gökmen Çiçek, CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Haldun Taşan, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, rektörler, askeri erkân, emniyet görevlileri, gençler ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
ERVA SPOR OKULLARI VALİLİK KUPASI ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kutlamalar sonrasında kurulan standlar ziyaret edildi. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen ‘Gençlik Koşusu’nun startı verilirken daha sonra 1.ERVA Spor Okulları Valilik Kupası Müsabakaları’nda dereceye giren sporculara da ödülleri takdim edildi.